Понеділок, 11.12.2017, 15:06
Вітаю Вас Гість | RSS


Форма входу
Головне меню
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода в Лукові
Новини освіти

Майстри в/н

 

 

Гридько Кузьма Іванович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С», робітник фермерського господарства
В училищі з 1973р.

Янюк Василь Васильович 

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2002р.

Олещук Сергій Олегович

Майстер виробничого навчання
за професією слюсар з ремонту автомобілів,
водій автотранспортних засобів категорії «В»,»С»
В училищі з 2015р.

Пархомук Василь Данилович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 1976р.

Хомич Анжела Валеріївна

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2009р.

Власюк Микола Григорович

Майстер виробничого навчання
за професією робітник фермерського господарства
В училищі з 2008р.

Головченко Олександр Володимироов

Майстер виробничого навчання
за професією робітник фермерського господарства
В училищі з 2009р.

Бояра Микола Леонідович

Майстер виробничого навчання
за професією слюсар з ремонту автомобілів,
водій автотранспортних засобів категорії «В»,»С»
В училищі з 2010р.

Дубій Руслан Миколайович

Майстер виробничого навчання
за професією робітник фермерського господарства
В училищі з 2010р.

Кравчук Юрій Миколайович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2010р.

Сельвашук Сергій Михайлович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2014р.

Слободенюк Олег Анатолійович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2011р

Тарасіч Андрій Володимирович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2010р.

Задерей Сергій Анатолійович

Майстер виробничого навчання
за професією робітник фермерського господарства
В училищі з 2015р.

Ковальчук Віталій Омелянович

Майстер виробничого навчання
за професією слюсар з ремонту автомобілів,
водій автотранспортних засобів категорії «В»,»С»
В училищі з 2012р.

Борщак Михайло Ярославович

Майстер виробничого навчання
за професією тракторист-машиніст категорії «А»,
водій автотранспортних засобів категорії «В, С»
В училищі з 2012р.

Крисюк Сергій Михайлович

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 2008р.

Хомич Сергій Степанович

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 1994р.

Здрок Федір Васильович 

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 2015р.

Писарук Віталій Гнатович

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 1980р.

Устимук Микола Федорович

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 2009р.

Штань Микола Павлович

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 2001р.

Цюпак Юрій Володимирович

Майстер виробничого навчання
з водіння автомобіля
В училищі з 2004р.