Четвер, 19.09.2019, 01:18
Вітаю Вас Гість | RSS


Форма входу
Головне меню
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода в Лукові
Новини освіти

Виховна робота

Навчально-виховна робота

 

    Виховна робота в училищі ведеться згідно річного та місячного планів роботи.

    Вона спрямована на формування особистості, яка усвідомлює свою належність до Українського народу, зберігає і продовжує українські культурно-історичні традиції, шанобливо ставиться до рідних святинь, української мови, історії, а також до культури народів інших національностей, які проживають в Україні.

    Стало доброю традицією проводити в училищі загальні виховні заходи: «Свято квітів»,  «Веселі забави», новорічний вечір, «Козацькі забави»,  «Вдячність нині лине вам», літературні години до дня народження Лесі Українки та Тараса Шевченка  та багато інших.

    З метою вивчення історії рідного краю щорічно для учнів організовуються туристичні екскурсії.

    Протягом року систематично працюють гуртки художньої самодіяльності: духовий, вокальний, вокально-інструментальний, гри на гітарі і танцювальний. Учасники художньої самодіяльності беруть активну участь в обласних заходах, у проведенні виховних заходів в училищі та під час святкування різноманітних свят у селищі .

    В училищі працюють такі спортивні секції:  атлетична гімнастика , настільний теніс  та футбол .

    На протязі навчального року учні училища беруть активну участь в обласних спартакіадах.

    В училищі працює постійно гурток технічної творчості. Вироби, які виготовлені гуртківцями експонуються на обласній та Всеукраїнський виставці технічної творчості.

    Протягом навчального року в училищі активно працюють органи учнівського самоврядування: старостат, рада  гуртожитку, учнівська профспілка та  учнівський комітет. Члени учнівського комітету беруть активну участь під час підготовки та проведення різноманітних позакласних заходів в училищі та обласних заходах.

    Для організації профілактичної роботи у вересні-жовтні проводиться вивчення новоприйнятого контингенту учнів, складається соціальний портрет училища.

    Протягом навчального року систематично проводяться дні профілактики, діагностування, індивідуальне консультування, анкетування, обстеження житлово-побутових умов проживання учнів із неблагополучних сімей та малозабезпечених, дітей-сиріт та учнів, які схильні до скоєння правопорушень.

    Постійно проводиться робота з профілактики правопорушень та злочинів серед учнів училища. Тематика бесід та виховних годин різноманітна: «Злочин і покарання», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Права та обов'язки громадян України»,»Ти і закон», «Як не стати жертвою злочину» та інші. Проводяться місячники правового виховання. Протягом року проводяться спільні заходи із районною службою в справах сім'ї та молоді.